Samsung otwiera nowy sklep experience na Paseo Aranjuez

Technologia Samsunga przybywa do centrum handlowego Paseo Aranjuez w Cochabamba, wraz z otwarciem drugiego sklepu z doświadczeniami. Lokal oferuje różnorodne produkty premium dla odwiedzających najmodniejsze centrum biznesowe La Llachta. Atmosfera ma sprytny design, aby zaprezentować funkcje sprzętowe, takie jak telefony komórkowe, telewizory i biała linia.

„Rozpoczęliśmy jubileuszowy miesiąc Cochabamba, wspierając rozwój gospodarczy miasta, stopniowo promując działalność gospodarczą, która będzie normalizować i wspierać środki bezpieczeństwa biologicznego, więc we współpracy z Lynx oficjalnie otworzyliśmy tę przestrzeń, którą jesteśmy pewni, że spodoba się wszystkim odwiedzającym”, powiedział Jaime Alcazar, kierownik sklepu Samsung Boliwia, podkreślając, że ” do otwarcia, dla wszystkich użytkowników oferujemy specjalne kombinacje połączeń, na przykład, jeśli kupisz wysokiej klasy smartfon, otrzymasz Smartwatch, Buds Live lub inne.”

Użytkownicy odwiedzający sklep będą mogli po raz pierwszy zapoznać się i przetestować the Frame 2021, telewizor 4K QLED, który po wyłączeniu wyświetla dzieła sztuki, które można wyświetlać jako obraz do dekoracji domu, a gdy jest włączony, jest to telewizor, który oferuje wiele opcji łączności. Ponadto w Sklepie jest miejsce, w którym można oszacować maksymalną rozdzielczość telewizorów 8K.

Dodaj komentarz