Noc Muzeów poprowadzi pieszą wycieczkę po centrum

Po roku wirtualnego i nienormalnego Rozwoju wydarzenia z powodu pandemii koronawirusa Noc Muzeów przynosi dziś wycieczkę z przewodnikiem i pieszą wycieczkę po centrum miasta, odwiedzając sześć centrów kultury i różne muzea Starego Miasta Cochabamba.

Klasztor muzeum Santa Teresa, Casona Santivañez, Casona Majorasgo, Muzeum Martina Cardenasa, Muzeum Medycyny Francisco Viedma i Muzeum Archeologiczne UMSS to miejsca wybrane przez burmistrza, aby stworzyć dzień, który rozpocznie się od 16:00 i potrwa do 21: 00. Koordynator muzeów i domów burmistrza Gloria Santiesteban wskazała, że przewodnicy i pracownicy protokołu będą mieli wsparcie Uniwersytetu Centralnego (Unicen) i głównego Uniwersytetu San Simone (UMSS).

„Z powodu pandemii i zapobiegania tłumom w tym roku nie będziemy mieli autobusów, będą to szlaki turystyczne. W każdym z ośrodków, przewodnicy będą towarzyszyć zwiedzającym do podróży z repozytorium do repozytorium ” – powiedział Santiesteban czas zgłosić, że w hotelu Casona Santiváñez deweloperów do przedstawienia Muzeów będzie scharakteryzować z epoki odzieży i powiedzieć, z knotem w ręku, a do trzeciego dziedzińca, budowy, nieruchomości, legendy, mity,legendy i tradycje domu.

Muzeum Martina Cardenasa będzie zawierać przedmioty osobiste, narzędzia badawcze i publikacje wykonane przez znanego naukowca i botanika cochabambino; Muzeum Medycyny Francisco Viedma opisuje ewolucję nauk medycznych w kraju w ciągu 10 lat.

Dodaj komentarz