Huawei wprowadza nowe urządzenia i akcesoria ze swojego ekosystemu

Huawei wprowadził nową serię urządzeń na rynek lokalny, Bezprzewodowe Słuchawki freebuds 4, Zegarki sportowe, zegarek 3 oraz nowe smartfony z serii nova, Nova 8i i Nova Y60, w celu wzmocnienia ekosystemu, demokratyzacja technologii i zawsze zapewniaj najlepsze wrażenia dla swoich użytkowników.

„Od 15 lat w Huawei Boliwia nieustannie pracujemy nad oferowaniem naszym użytkownikom jeszcze lepszych wrażeń, produktów i usług. Jesteśmy bardzo dumni z towarzyszenia im w każdej chwili ich codziennego życia. Bezprzewodowe Słuchawki FreeBuds 4. Zegarek Sportowy Watch 3 i nowe smartfony z serii nova; Nova 8i i Nova Y60 są częścią szerokiej gamy urządzeń, które zostaną włączone do portfolio Huawei na rynku boliwijskim, które zrewolucjonizują i poprawią łączność wielu użytkowników”, powiedział kierownik marketingu Huawei Boliwia Umberto Oroza.

Nowe FreeBuds 4 firmy Huawei to nowoczesne Bezprzewodowe Słuchawki Bluetooth z otwartą adaptacją i aktywną redukcją szumów (ANC), ważące zaledwie 4,1 grama każdy, konstrukcja i materiały mają na celu poprawę jakości dźwięku i wygody, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ekscytującymi i wygodnymi połączeniami, muzyką, filmami i grami wideo przez cały dzień.

Ze swojej strony nowy flagowy SmartWatch Huawei Watch 3 na nowo definiuje trendy nadgarstka. Oprócz zakrzywionego szklanego wyświetlacza i obudowy Ze Stali Nierdzewnej 316L, ten stylowy zegarek jest wyposażony w zupełnie nową obrotową koronę 3D, która może wykrywać różne poziomy ciśnienia i zapewniać dotykową reakcję na działania użytkownika,dzięki czemu jest wygodnym i łatwym w użyciu zegarkiem. Umożliwia także wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych oraz słuchanie muzyki z urządzenia. Najbardziej uderzające elementy inteligentnego sterowania Watch 3 koncentrują się na technologiach monitorowania zdrowia i treningu zgodnych z ponad 100 schematami ćwiczeń. Dzięki nim i ich powiązaniom z Huawei Health dane umożliwiają osobie dostosowanie rutyny sportowej i odżywczej, radzenie sobie ze stresem, a nawet poprawę snu w celu poprawy jakości życia. Ponadto dzięki setkom aplikacji kompatybilnych z urządzeniem pojawią się nowe sposoby na maksymalne wykorzystanie smartwatcha.

Ponadto Huawei Boliwia ogłosiła, że nowe smartfony kultowej i udanej serii Nova pojawią się w tym kraju w nadchodzących tygodniach, które zostały zaprojektowane w celu połączenia atrakcyjnego wyglądu z innowacjami technologicznymi, aby zrównoważyć komfort z innowacjami, aby zapewnić wrażenia Premium młodym odbiorcom. Nowe modele serii nova, które zostaną uwzględnione w portfolio Huawei w Boliwii, są następujące:

Nowa Nova 8i ma wbudowany system supercharge Huawei o mocy 66 W, który w 28 minut w pełni naładuje potężną baterię 4300 mAh. Ponadto to urządzenie ma kolorowy i innowacyjny design, niezwykły czterordzeniowy 64-megapikselowy aparat z AI, duży ekran Edgeless FullView i jest wyposażony w procesor Snapdragon 662, któremu towarzyszy 8 GB i 128 GB pamięci.
Nowa Nova Y60 to smartfon o bardzo eleganckim wyglądzie, który ma duży wyświetlacz FullView, potrójny system kamer z AI, dużą baterię 5000 mAh, ma 4 GB PAMIĘCI RAM i 64 GB pamięci rozszerzalnej za pomocą karty microSD.

Dodaj komentarz