Huawei oferuje technologię usprawniającą treningi

Kilka lat temu skarpety sportowe były najczęściej używane przez sportowców wyczynowych, ale dziś ich użycie zostało zdemokratyzowane i są niezbędną częścią każdej aktywności fizycznej. Smartwatche i zespoły sportowe Huawei stały się rozszerzeniem telefonu komórkowego, który pozwala użytkownikowi nie tylko śledzić i śledzić swoje treningi, ale także mieć inteligentne funkcje, które czynią ich idealnym sprzymierzeńcem dla różnych działań, które wykonują w ciągu dnia.

Obecnie najpopularniejszymi urządzeniami do noszenia Huawei na rynku krajowym są następujące; Watch Gt2, Watch Fit i Band 6. Urządzenia te mają następujące wspólne zalety:

Obsługują wiele trybów treningu: użytkownicy mogą łatwo wybrać swój ulubiony tryb ćwiczeń, aby monitorować ich wydajność. Inteligentne czujniki urządzeń do noszenia mogą wykrywać tętno, interwał tętna, kalorie, czas ćwiczeń i inne dane.

Dokładne monitorowanie parametrów życiowych: urządzenia do noszenia Huawei są wyposażone w unikalną technologię TruSeen ™ 4.0 firmy Huawei, która łączy konfigurację kilku samodzielnie zaprojektowanych czujników sterowanych algorytmami opartymi na sztucznej inteligencji (AI) i sieciach neuronowych, które oprócz ciągłego testowania i weryfikacji za pomocą dużych zbiorów danych zapewniają synergię do dokładnego monitorowania parametrów życiowych 24 godziny na dobę.

Naukowe monitorowanie snu: urządzenia te mają identyfikację złych nawyków i sugestie dotyczące poprawy jakości snu. Po raz pierwszy w branży wprowadzono Huawei TruSleep ™ 2.0, który opiera się na świetle podczerwonym do wykrywania snu, monitorowania tętna w czasie rzeczywistym, jakości oddychania podczas snu i analizy opartej na dużych danych w celu oceny jakości snu.

Inteligentne zarządzanie stresem: urządzenia te zapewniają dokładne monitorowanie i ocenę warunków stresowych dzięki technologii Huawei TruRelax ™ , która umożliwia smartwatch monitorowanie zmienności tętna, co jest silnym wskaźnikiem warunków stresowych użytkownika. Opierając się na rozległym doświadczeniu naukowym, analizie danych i modelowaniu, może ocenić obecne stresujące warunki użytkowników i pomóc im skutecznie zarządzać stresem.

Pełne raporty zdrowotne: wszystkie zespoły, smartwatche i Smart Body Fat Scale firmy Huawei działają w doskonałej współpracy z aplikacją Huawei Health, która jest centrum informacyjnym, w którym użytkownik może znaleźć codzienne, tygodniowe lub miesięczne raporty dotyczące wszystkich swoich treningów, przebytych odległości pieszo, jakości snu i ogólnego stanu zdrowia.

Inteligentne funkcje: urządzenia te nie tylko zapewniają dokładne monitorowanie funkcji życiowych i wyników treningu, ale są również wygodniejszym sposobem interakcji ze smartfonami. Użytkownicy mogą przeglądać połączenia przychodzące i wiadomości, mogą przeglądać aktualizacje pogody, kontrolować swoją muzykę (odtwarzanie, pauza, poprzedni utwór, następny utwór i regulacja głośności) i służyć jako pilot do robienia zdjęć za pomocą aparatu smartfona.

Aby zapewnić pełne wrażenia z treningu intelektualnego miłośnikom sportu, Huawei spędził bezpłatne dni sportowe w różnych centrach sportowych departamentów Santa Cruz, La Paz i Cochabamba, w których uczestnicy mogli wypróbować różne sportowe Urządzenia do noszenia Huawei, takie jak Genesis; Watch fit, Watch GT2, Band 6, Freebuds pro i Freelace pro podczas treningów prowadzonych i konsultowanych przez ekspertów ds.

Dodaj komentarz