Experimenta la productividad móvil con la Huawei Matebook 14

Specjaliści od projektowania, architektury, inżynierii i przedsiębiorcy potrzebują laptopa, który łączy jednocześnie wydajność i mobilność. Huawei zdaje sobie z tego sprawę i dlatego opracował MateBook 14, który łączy trzy główne aspekty oczekiwane w laptopie: smukłą konstrukcję, lekkość i wreszcie wyjątkową wydajność, gdy jest wyposażony w procesor AMD.

Oto niektóre z niesamowitych funkcji, które oferuje Huawei MateBook 14:

Zapewnia wciągające wrażenia wizualne, które napędzają wydajność, ponieważ ma 90% stosunek ekranu do ciała i 100% gamę kolorów sRGB. Wyświetlacz FullView 2K o wysokiej rozdzielczości zapewnia dokładne i żywe kolory, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Ponadto, wybierając tryb komfortu oczu, zmniejsza niebieskie światło, aby chronić wzrok użytkownika.

Posiada wyświetlacz wielodotykowy, który intuicyjnie porusza się za pomocą ekranu wielodotykowego tak dostrojonego, że reaguje dokładnie jednym dotknięciem. To pozwala użytkownikowi robić wiele rzeczy, takich jak zrzuty ekranu, po prostu przesuwając w dół trzy palce i wyodrębnić teksty z obrazu do edycji.

Jego lekka metalowa obudowa sprawia, że ten laptop jest idealnym towarzyszem do pracy, spotkań, college ’ u lub w dowolnym miejscu, ponieważ waży zaledwie 1,53 kg i jest super cienki (15,9 mm).

Moc i łączność

Technologia wbudowana w MateBook 14 zapewnia użytkownikom płynne wrażenia z gier wideo i edycji wideo, a także szybsze prędkości pobierania i lepszą łączność.

Dzięki inteligentnemu zarządzaniu baterią MateBook 14 użytkownicy mogą cieszyć się do 14.7 godzin lokalnego wideo 1080p i zaledwie 15 minut szybkiego ładowania, zyskują do 3 godzin użytkowania w biurze.

W ramach inteligentnego biura i w celu zwiększenia wydajności użytkowników Huawei zintegrował z najnowszymi smartfonami, tabletami i laptopami z rodziny MateBook funkcję Huawei Share, która przełamuje bariery między systemami Windows i Android, aby zapewnić płynne, interaktywne wrażenia dla współpracy na wielu ekranach. Dzięki innowacyjnej współpracy między dwiema platformami Huawei zaspokaja potrzeby wydajnego miejsca pracy dzięki bezprzewodowym połączeniom między urządzeniami, optymalizując interakcje międzyludzkie i cyfrowe oraz ułatwiając przepływ danych

Dodaj komentarz